Kasina24

Vše o českých online kasinech

Hrajte Texas Holdem on line

Hraní poker hry Texas Holdem v živém nastavení je prostě něco jiného. Nicméně hraní ve virtuálním prostředí má své výhody a občas se vyplatí nebýt zrovna v místnosti fyzicky. Pro ty, kteří tuto hru neznají: Texas Holdem je další varianta světově proslulé poker hry a není zase tak rozdílná od těch ostatních variant. Buďte připraveni, protože je toho spousta k naučení o hře, která se objevuje na všech zásadních poker turnajích. Nejdříve je nutné vědět, který poker hráč bude mít čest zahájit hru. Pro tento účel každému hráči je rozdána pouze jedna karta. Hráč, který obdrží kartu nejvyšší hodnoty je přiřazena pozice, které se říká dealer pozice a je odměněna tzv. knoflíkem. Nemluvíme tady o knoflíku od košile, je to spíše bílý kupon, který označuje tuto pozici hráče. Nebuďte tedy překvapeni, když někdo nazve hráče knoflíkem. Jenom tak mimochodem, můžete očekávat, že stůl, kde se hraje Texas Holdem, bude napakován k prasknutí vzhledem k počtu pokerových fanatiků. Někdy je dostupných až 10 míst, tento počet se však liší v závislosti na mnoha faktorech. Někteří mu říkají short-handed Texas Holdem hra, když je u stolu alespoň 9 hráčů ve hře poker.

Tlačítko, zamíchat a rozdat

Teď když víte, co je poker knoflík měli byste se také dozvědět, že po každém kole, které bylo odehráno, knoflík nebo tlačítko se posune doleva k dalšímu hráči, tímto způsobem se hra Texas Holdem poker stává velmi dynamickou, dává stejné výhody, šance, ale i nevýhody všem hráčům u stolu. Hlavním cílem je vytvořit si vítěznou ruku neboli winning hand. Někdy můžete mít dokonce velmi slabou kombinaci karet čili weak hand a stejně můžete ve hře Texas Holdem vyhrát. Nicméně blafování může být občas odhaleno. Zkušený pokerový hráč ví jak a kdy sázet, ale také ví, kdy nastal ten správný moment k ústupu. Některé základní a důležité Texas Holdem termíny a akce mohou být nejdříve zavádějící, ale musíte jim porozumět, jinak zcela ztratíte možnost jakkoliv do hry zasáhnout.

Hra Texas Holdem poker – něco více než jenom štěstí

Pokud chcete uspět v hraní hry Texas Holdem, musíte poznat všechny výhody a nevýhody této fantastické hry. River, Flops nebo Pre-Flops nebo Showdown jsou typické termíny pro akce ve hře Texas Holdem. Jak sázet je hlavním pilířem, který je třeba zvládnout a zlepšovat se v něm ode dne číslo jedna. Tato poker hra je prošpikována mnoha pravidly a je nacpaná strategickými tahy. Hledejte informace, které jsou dostupné on line nebo se učte znova a znova v módu hry zdarma, který je dostupných ve všech on line kasinech s dobrou reputací. Zlepšujte se tréningem a staňte se hráčem Texas Holdem, jakým jste vždy chtěli být.