Kasina24

Vše o českých online kasinech

Hra blackjack pravidla a tipy

Blackjack? Co zbývá dodat nebo doplnit k této hře, která je známá každému? Vlastně dost! Je velmi populární, je milovaná, ale stejně tak i zatracovaná. Tisíce hráčů z celého světa hrají blackjack a velmi tvrdě sázejí nebo hrají prostě jenom tak zdarma, aby si užili nikdy nekončící zábavu a vyhráli pár dolarů. I když je jednoduché hru blackjack poznat, není už tak jednoduché naučit se všechna pravidla blackjacku. Nejsou totiž tak jednoduchá jako u her baccarat a je velmi doporučeno naučit se a aplikovat optimální blackjack strategii, která může dramaticky zvýšit Vaše šance na výhru. Cílem hry blackjack je porazit dealera hry, aniž byste přesáhli hodnotu 21 neboli blackjack. Tyto hodnoty budou garantovat Vaše místo na výsluní. Abyste správně kalkulovali hodnotu dosažených karet, mějte na paměti, že karty od 2 do 10 mají svoji hodnotu jak je uvedená na kartě, eso má hodnotu 1 nebo 11 a zbytek karet má hodnotu 10.

Start hry blackjack

Akce začíná hned po umístění sázky, nebo jak věří spousta hráčů, jakmile začne dealer rozdávat karty podle specifika té které verze hry blackjack. Poprvé jsou rozdány dvě karty, které jsou otočeny lícem dolů, poté rozdá dealer dvě karty i sobě. Zatímco však je jedna karta tváří dolů druhá je otočena tak, že hráči vidí její hodnotu. Druhá fáze: přišla doba rozhodnutí. V této fázi jsou možnosti poněkud limitovány. Kterýkoliv hráč blackjacku může: stand, hit, split nebo double down. Co to vlastně přesně znamená? Jednoduché: hit znamená, vezmu si další kartu, stand znamená, jsem spokojený s kombinací, kterou mám, nepotřebuju nic víc, double down znamená, že zdvojnásobíte Vaši sázku a dostanete ještě jednu kartu a konečně split znamená, že můžete rozdělit dvě karty do dvou kombinací. Pokud tohle všechno víte, jste připraveni začít hrát hru blackjack.

Zcela základní strategie blackjacku

V poslední dekádě bylo představeno spousta tipů, triků a strategií, které měli jediný cíl, pomoci hráči zvýšit jejich šance proti kasinu, které je v tomto případě reprezentováno právě dealerem. Základem je vždy jednoduchá poučka – redukujte za každou cenu výhodu kasina.

Strategie blackjacku jsou rozděleny do dvou hlavních kategorií:

–        Jedna, která je spojena s pamětí, kde jste v podstatě schopni si zapamatovat karty ve hře, zaprvé ty svoje a samozřejmě všech ostatních, plus karty, které se rozdaly, a odhadnout, které ještě rozdány budou.

–        Další je založena na matematice, kde jste velmi často podpořeni řadou grafů a systémů, které Vás vedou k určité akci podle předem stanoveného scénáře.

Jednoduše si vyberte svoji oblíbenou hru blackjack a vyrazte až ke hvězdám!