Kasina24

Vše o českých online kasinech

Naučte se jak hrát Baccarat se štěstím

Baccarat kasino hra je jednou z nejhranějších karetních her po celém světě. Předmětem hry Baccarat je vsadit si na jeden z 3 možných výsledků, tedy výhru hráče, výhru dealera nebo eventuálně remízu. Jak můžete vidět, vypadá to celkem jednoduše. A je to jednoduché. Jenom musíte počítat karty. Hlavní myšlenkou je nemít 9 a mít přitom vyšší hodnotu než mají ostatní hráči ve hře, včetně bankéře.

Počet a hodnoty Baccarat karet

Podle pravidel hry Baccarat odchází od stolu ten hráč, který se dostane blíže k 9. Pro správné počítání je nutné si zapamatovat, že všechny karty od 2 do 9 nesou hodnotu karty, zatímco esa mají hodnotu 1 a zbytek karet včetně desítek má hodnotu 0. Někdy se stává, že se dostanete přes 9 a v takovém případě se počítá nový součet s odečtením 10 bodů. Když tedy např. Dostanete 4 a 8, tak součet bude 12, odečteme 10 a máte 2. Nic moc výsledek, že? Máte však možnost dostat za určitých podmínek třetí kartu. Baccarat je velmi snadná hra, která Vás dostane.

Baccarat – důležité informace

Pamatujte si, že spočítat celkový stav a určit vítězného hráče a sázku je možné až po rozdání všech Baccarat karet. Ve hře baccarat je jeden aspekt, který musí být konstantní, což je doba dotazu na další kartu nebo doba, kdy skončit. Nicméně záleží také na tom, jaké štěstí budou mít hráči a bankéř. Ty nejlepší Baccarat hry on line vyhledává stále více a více nových hráčů především pro její jednoduchost. A právě proto zde uvádíme několik zajímavých tipů, které Vám mohou pomoci při hraní této skvělé hry:

– zapojit se do mikro baccaratu a preferovat místa, kde se hraje s méně než 8 balíčky karet, se rozhodně vyplatí

– hrát baccarat on line zdarma, poskytování informací především nováčkům, to je také jedna z možných alternativ.

A to je vše. Přejeme hezkou zábavu!